معرفی پرینتر HP M377DW

نویسنده:

تاریخ :

۰۸ بهمن، ۱۳۹۷

به اشتراک گذاری:

با پرینتر چندکاره لیزری رنگی HP LaserJet M377dw عمکرد دقیق و کیفیت بالای خدمات را در پرینت ، کپی ، اسکن و فکس مشاهده کنید.

این پرینتر چندکاره علاوه بر سرعت بالا در چاپ و رضایت بالای مشتریان در روزمه خود میتواند امنیت بالایی داشته باشد تا بدون نگرانی آن را در شبکه داخلی سازمانتان متصل کرده و به اشتراک بگذارید.

با استفاده از کارتریج های اصل hp میتوانید بیشتر و با کیفیت بالاتری چاپ کنید زیرا این پرینتر مجهز به آخرین تکنولوژی های hp در زیمنه استفاده صحیح و مناسب از کارتریج برای دریافت بهترین خروجی تصاویر و مخاطب چاپ شده است.

زمان شما اینقدر اهمیت دارد که نباید در اطراف پرینتر و انتظار کشیدن برای چاپ هدر شود لذا پرینتر hp M377dw صرفا برای رفاه و ارزش گذاشتن برای کار شما تولید شده است تا بصورت اتوماتیک روشن شده و با سریعترین سرعت دستورات شما را چاپ کند قابلیت روشن و خاموش شدن اتوماتیک امکانی است که در مصرف بهینه برق می‌تواند هزینه های شما را به شکل قابل توجهی کاهش دهد.

با استفاده از پرینتر سه کاره لیزر رنگی اچ پی مدل HP 377dw می توانید فایل های اسکن شده خود را به صورت مستقیم به ایمیل ، فلش مموری ، فایل هایی که اشتراک گذاری شده و برنامه هایی که برای کسب و کارتان از قبل نصب شده ارسال کنید . پرینت های خود را بگیرید و بروید ! با استفاده از این پرینتر اچ پی 377dw با دارا بودن قابلیت پرینت دورو و سرعت بالا نسبت به سایر رقبا کارهایتان را سریعتر انجام دهید .

با امکان کد گذاری به صورت اختیاری برای این پرینتر اچ پی 337dw از اطلاعات محرمانه کار خود محافظت کنید و پرینت های خود را با اطمینان کامل بگیرید . با استفاده از صفحه نمایش لمسی 10.9 سانتی متری تعبیه شده در این پرینتر به راحتی با یک لمس یا ضربه کارهای پرینت گرفتن خود را مدیریت کنید . همچنین شما می توانید به راحتی و به صورت مستقیم از فایل های word , powerpoint و مموری و دیگر برنامه های مایکروسافت پرینت بگیرید  و به سادگی با استفاده از نرم افزار web jetadmin اچ پی به انجام کارهای مدیریتی و تنظیمات ضروری خود برسید . چاپگر اچ پی 377dw با مصرف کمتر انرژی و تونر کارتریج های اورجینال در مصرف انرژی نسبت به سایر رقبای خود صرفه جویی بیشتری کنید به علاوه شما می توانید با استفاده تونر کارتریج های اصلی رنگی اچ پی با بازده بالا در هزینه های چاپ خود صرفه جویی کرده و در عین حال پرینت هایی فوق العاده با کیفیت و با رنگ هایی بسیار نزدیک به تصویر اصلی به دست آورید . تونر کارتریج HP 410A در پرینتر HP 377dw به کار رفته و توان کارکرد تونر مشکی آن در حدود چاپ 2300 برگ و ظرفیت تونر رنگی برابر با چاپ 1200 برگ می باشد. با استفاده از پرینتر HP 377dw شما می توانید به آسانی از گوشی های هوشمند و تبلت خود پرینت بگیرید برای این کار شما هیچ نیازی به برنامه یا تنظیمات خاص ندارید . همچنین می توانید به آسانی اطلاعات پرینت خود را به صورت بیسیم یا با اترنت در شبکه قرار دهید.